Get Adobe Flash player

KALENDARZ IMPREZ

luty 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Terminarz I Liga ZLF

Terminarz Rozgrywek Ząbkowicka Liga Futsalu 2018/2019

 

I Liga

 

 
 

Kolejka nr 1 – 01.12.2018

17:00

Amatorzy Ziębice

Sajdersi

 

17:50

Nauczyciele

Precelek

 

18:40

Orzeł Piława Dolna

Ekipa Bania

 

19:30

Agressive

Straż Pożarna

 

20:20

Supa Strikas

Consultor Team

 

Kolejka nr 2 – 08.12.2018

17:00

Straż Pożarna

Consultor Team

 

17:50

Precelek

Orzeł Piława Dolna

 

18:40

Sajdersi

Nauczyciele

 

19:30

Supa Strikas

Amatorzy Ziębice

 

20:20

Ekipa Bania

Agressive

 

Kolejka nr 3 – 22.12.2018

17:00

Nauczyciele

Supa Strikas

 

17:50

Amatorzy Ziębice

Consultor Team

 

18:40

Agressive

Precelek

 

19:30

Straż Pożarna

Ekipa Bania

 

20:20

Orzeł Piława Dolna

Sajdersi

 

Kolejka nr 4 – 29.12.2018

17:00

Sajdersi

Agressive

 

17:50

Precelek

Straż Pożarna

 

18:40

Ekipa Bania

Consultor Team

 

19:30

Amatorzy Ziębice

Nauczyciele

 

20:20

Supa Strikas

Orzeł Piława Dolna

 

Kolejka nr 5 - 05.01.2019

17:00

Orzeł Piława Dolna

Amatorzy Ziębice

 

17:50

Agressive

Supa Strikas

 

18:40

Straż Pożarna

Sajdersi

 

19:30

Nauczyciele

Consultor Team

 

20:20

Ekipa Bania

Precelek

 

Kolejka nr 6 - 12.01.2019

17:00

Sajdersi

Ekipa Bania

 

17:50

Supa Strikas

Straż Pożarna

 

18:40

Amatorzy Ziębice

Agressive

 

19:30

Nauczyciele

Orzeł Piława Dolna

 

20:20

Precelek

Consultor Team

 

Kolejka nr 7 - 26.01.2019

17:00

Orzeł Piława Dolna

Consultor Team

 

17:50

Straż Pożarna

Amatorzy Ziębice

 

18:40

Ekipa Bania

Supa Strikas

 

19:30

Precelek

Sajdersi

 

20:20

Agressive

Nauczyciele

 

Kolejka nr 8 - 02.02.2018

17:00

Supa Strikas

Precelek

 

17:50

Sajdersi

Consultor Team

 

18:40

Nauczyciele

Straż Pożarna

 

19:30

Orzeł Piława Dolna

Agressive

 

20:20

Amatorzy Ziębice

Ekipa Bania

 

Kolejka nr 9 - 09.02.2019

17:00

Straż Pożarna

Orzeł Piława Dolna

 

17:50

Ekipa Bania

Nauczyciele

 

18:40

Agressive

Consultor Team

 

19:30

Sajdersi

Supa Strikas

 

20:20

Precelek

Amatorzy Ziębice

 

9539057
IP: 52.23.192.92
Dziś jest 2019-02-22

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.