Get Adobe Flash player

KALENDARZ IMPREZ

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Terminarz III Liga ZLF

 

Terminarz Rozgrywek ZLF 2016/2017

 

III LIGA

 

Kolejka nr 1 – 27.11.2016 r.

12:00

Młoda Tarnovia

Bulsoniki KZ

 

12:45

Zbylbruk Bobolice

Blue Stars

 

13:30

Magnezyty Grochów

Zgroza Team

 

14:15

Unison Soccer Team

Banda Ogóra

 

15:00

Blok Ekipa

Supa Strikes

 

15:45

KS Orzeł

Cypiski

 

Kolejka nr 2 – 04.12.2016 r.

12:00

Supa Strikes

KS Orzeł

 

12:45

Banda Ogóra

Blok Ekipa

 

13:30

Zgroza Team

Unison Soccer Team

 

14:15

Blue Stars

Magnezyty Grochów

 

15:00

Młoda Tarnovia

Zbylbruk Bobolice

 

15:45

Bulsoniki KZ

Cypiski

 

Kolejka nr 3 – 11.12.2016 r.

12:00

Unison Soccer Team

Blue Stars

 

12:45

Blok Ekipa

Zgroza Team

 

13:30

KS Orzeł

Banda Ogóra

 

14:15

Cypiski

Supa Strikes

 

15:00

Zbylbruk Bobolice

Bulsoniki KZ

 

15:45

Magnezyty Grochów

Młoda Tarnovia

 

Kolejka nr 4 – 18.12.2016 r.

12:00

Blue Stars

Blok Ekipa

 

12:45

Młoda Tarnovia

Unison Soccer Team

 

13:30

Zbylbruk Bobolice

Magnezyty Grochów

 

14:15

Bulsoniki KZ

Supa Strikes

 

15:00

Banda Ogóra

Cypiski

 

15:45

Zgroza Team

KS Orzeł

 

Kolejka nr 5 - 08.01.2017 r.

12:00

Cypiski

Zgroza Team

 

12:45

Supa Strikes

Banda Ogóra

 

13:30

Magnezyty Grochów

Bulsoniki KZ

 

14:15

Unison Soccer Team

Zbylbruk Bobolice

 

15:00

Blok Ekipa

Młoda Tarnovia

 

15:45

KS Orzeł

Blue Stars

 

Kolejka nr 6 - 22.01.2017 r.

12:00

Magnezyty Grochów

Unison Soccer Team

 

12:45

Bulsoniki KZ

Banda Ogóra

 

13:30

Zgroza Team

Supa Strikes

 

14:15

Blue Stars

Cypiski

 

15:00

Młoda Tarnovia

KS Orzeł

 

15:45

Zbylbruk Bobolice

Blok Ekipa

 

Kolejka nr 7 - 29.01.2017 r.

12:00

Bulsoniki KZ

Zgroza Team

 

12:45

Blue Stars

Banda Ogóra

 

13:30

Młoda Tarnovia

Supa Strikes

 

14:15

Zbylbruk Bobolice

Cypiski

 

15:00

Magnezyty Grochów

KS Orzeł

 

15:45

Unison Soccer Team

Blok Ekipa

 

Kolejka nr 8 - 12.02.2017 r.

12:00

KS Orzeł

Unison Soccer Team

 

12:45

Cypiski

Magnezyty Grochów

 

13:30

Supa Strikes

Zbylbruk Bobolice

 

14:15

Banda Ogóra

Młoda Tarnovia

 

15:00

Zgroza Team

Blue Stars

 

15:45

Blok Ekipa

Bulsoniki KZ

 

Kolejka nr 9 - 19.02.2017 r.

12:00

Zbylbruk Bobolice

Banda Ogóra

 

12:45

Magnezyty Grochów

Supa Strikes

 

13:30

Unison Soccer Team

Cypiski

 

14:15

Blok Ekipa

KS Orzeł

 

15:00

Bulsoniki KZ

Blue Stars

 

15:45

Młoda Tarnovia

Zgroza Team

 

Kolejka nr 10 - 26.02.2017 r.

15:00

Blok Ekipa

Magnezyty Grochów

 

15:45

KS Orzeł

Zbylbruk Bobolice

 

16:30

Cypiski

Młoda Tarnovia

 

17:15

Supa Strikes

Blue Stars

 

18:00

Banda Ogóra

Zgroza Team

 

18:45

Unison Soccer Team

Bulsoniki KZ

 

Kolejka nr 11 - 05.03.2017 r.

12:00

Banda Ogóra

Magnezyty Grochów

 

12:45

Zgroza Team

Zbylbruk Bobolice

 

13:30

Blue Stars

Młoda Tarnovia

 

14:15

KS Orzeł

Bulsoniki KZ

 

15:00

Cypiski

Blok Ekipa

 

15:45

Supa Strikes

Unison Soccer Team

 

 

 

6984899
IP: 54.162.181.75
Dziś jest 2017-09-20

Odwiedza nas 361 gości oraz 0 użytkowników.